CORONA-FREE ITAPA 2020: HYGIENICKÉ OPATRENIA POČAS KONGRESU

Kozmické patenty NASA, technológie izraelskej armády, ale aj slovenská vynaliezavosť. To najlepšie zo sveta sa spojí na podujatí ITAPA, aby vzniklo dokonalé corona-free prostredie. Aby sme dokázali, že sú to technologické inovácie, ale aj zodpovednosť nás všetkých, ktorá dokáže poraziť COVID-19. A preto vďaka nápadom a vzájomnej spolupráci pripravíme na ITAPA 2020 prostredie, v ktorom vírus nemá najmenšiu šancu.
Kongres bude mať niekoľko obranných perimetrov, aby sme vedeli garantovať naozaj bezpečné prostredie.

 

Prostredie bez vírusov

  •  Molekulárny štít. Vytvorenie molekulárneho štítu zabezpečí technológia ActivePure®, technológia patentovaná NASA, ktorá sa využíva na udržovanie sterilného prostredia na Medzinárodnej vesmírnej stanici. Technológia jednak filtruje a čistí vzduch v priestore kongresu, ale najmä na princípe fotokatalytickej oxidácie vytvára špeciálne molekuly – silné oxidanty, ktoré pri kontakte neutralizujú všetky patogény, vrátane koronavírusov. Zariadenie tieto oxidačné molekuly pumpuje do priestoru. Človek je tak vďaka ActivePure® doslova obklopený neviditeľným molekulárnym štítom, ktorý ho chráni aj v prípade, ak sa stretne s infikovanou osobou. Technológia je úplne neškodná voči ľuďom, ale aj rastlinám. Na podujatí ITAPA bude takto upravený vzduch všade, vrátane konferenčných sál a priestorov pre občerstvenie.

 

  • Dezinfekcia povrchov. Zabezpečíme kompletnú dezinfekciu povrchov priestorov, a to pred samotným podujatím, ako aj počas podujatia. Dezinfekciu v spoločných priestoroch zabezpečí tiež technológia ActivePure®, ktorá má schopnosť pomocou generovaných oxidačných molekúl eliminovať na všetkých povrchoch až 99,98 % patogénov. V priestoroch,  kde  ActivePure® nebude mať dosah (napríklad na toaletách) sa budú pravidelne ručne dezinfikovať povrchy. Mikrofóny sa budú dezinfikovať po každom použití.

 

 

Zdroj: https://www.itapa.sk/corona-free-itapa-2020-hygienicke-opatrenia-pocas-kongresu/