CORONA-FREE KONGRES ITAPA 2021

ITAPA – najväčšia slovenská IT konferencia spája svety IT, priemyslu a verejnej správy.  Od roku 2002 sa na ITAPA podujatiach stretávajú odborníci zo štátnej a verejnej správy, IT a priemyslu, akademickej sféry a neziskového sektora.

Počas podujatia bude zabezpečené prostredie bez vírusov

  • Dezinfekcia rúk v priestoroch hotela
  • Molekulárny štít. Vytvorenie molekulárneho štítu zabezpečí ActivePure®, technológia patentovaná NASA, ktorá sa využíva na udržovanie sterilného prostredia na Medzinárodnej vesmírnej stanici. Technológia jednak filtruje a čistí vzduch v priestore konferencie a zároveň vytvára tkzv. bublinu pre všetkých účastníkov, v ktorej  neutralizuje všetky patogény, vrátane koronavírusov. Človek je tak vďaka ActivePure® doslova obklopený neviditeľným molekulárnym štítom, ktorý ho chráni aj v prípade, ak sa stretne s infikovanou osobou. Technológia je úplne neškodná voči ľuďom aj rastlinám. Na  ITAPA bude takto upravený vzduch všade, vrátane konferenčných sál a priestorov pre občerstvenie.
  • Dezinfekcia povrchov. Zabezpečíme kompletnú dezinfekciu povrchov priestorov, nielen pred samotným podujatím, ale aj počas neho. Dezinfekciu v spoločných priestoroch zabezpečí tiež technológia ActivePure®, ktorá má schopnosť pomocou generovaných oxidačných molekúl eliminovať na všetkých povrchoch až 99,98 % patogénov. V priestoroch,  kde  ActivePure® nebude mať dosah (napríklad na toaletách) sa budú pravidelne ručne dezinfikovať povrchy. Mikrofóny sa budú dezinfikovať po každom použití.


ITAPA za 20 rokov svojej existencie priniesla množstvo skvelých projektov, nových kontaktov a vizionárskych spíkrov. Budeme v tom pokračovať aj naďalej a veríme, že sa k nám pridáte aj Vy! Tešíme sa osobné stretnutia 8. – 10. novembra 2021 v hoteli Crowne Plaza v Bratislave.

Zdroj: https://www.itapa.sk/corona-free-kongres-itapa-2021-testovanie-a-hygienicke-opatrenia/